Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-11-29 10:57:15

Dawid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 1401
Punktów :   

Start?!

Witam,

Zaczynając pisanie tych słów zastanawiałem się co napisać na wstępie i chyba zacznę je od słów: Przepraszamy. Dlaczego my? A dlatego, że na dobrą sprawę zawiodło parę osób odpowiedzialnych za stacjakultura.pl .  Mogliśmy już dawno wystartować, ale niestety nie udało się. Za opóźnienie przepraszamy całą redakcję, która pracowała i pracuje w pocie czoła. Niemniej jednak, to że prace idą po woli nie oznacza, że nic się nie dzieje. Z powodu wolnego powstawania systemu na którym mieliśmy stać doszliśmy do wniosku, że go po prostu kupimy. Niemniej jednak nie będzie to takie raz dwa. Przewidywany czas realizacji to 2 tygodnie plus kilka dni na poprawki. Dzięki wynajętej firmie zyskamy znacznie większe możliwości. Przede wszystkim dojdą do tej pory nie rozważane elementy. Przykładem może być to, że każdy użytkownik będzie mógł tworzyć sobie bloga, będzie też więcej możliwości dla zarejestrowanych użytkowników. Wcześniej mówiliśmy tylko o możliwości dodawania znajomych, a teraz jeszcze dojdzie system randkowy, nasz player, opis pubow i restauracji oraz wiele, wiele innych. Wygląd też zostanie jeszcze raz przerobiony, aby był jeszcze bardziej profesjonalny. Wszystko to na potrzeby naprawdę dużego i mocnego portalu.  Rozwiązania techniczne, które zostaną zaimplementowane na pewno Nam w tym pomogą, aby w przyszłości stacjakultura.pl była miejscem godnym pochwały.

Kolejną nowością jest mocniejsze powiązanie z uczelnia WWSH. O co chodzi? Portal po prostu zastąpi gazetkę uczelnianą. Dzięki temu osoby, które zostaną redaktorami Stacjakultura.pl otrzymają papiery z dwóch instytucji. Poza tym wykładowcy tej uczelni będą co jakiś czas nas odwiedzać i pisać. Co oznacza naprawdę wysoki poziom materiałów.

Czego wymagamy? A przede wszystkim nadal prosimy o pisanie materiałów. Po prostu pracujemy jak wcześniej, aby baza naprawdę była ogromna. Obecnie mamy 453 teksty, co moim zdaniem na start jest naprawdę godną liczbą, ale musimy iść dalej. Musimy pokazać, że na start zrobimy wszystko, aby było naprawdę mocne, aby to wszystko trzymało się, było silne i wielkie. Bo tylko wtedy osiągniemy sukces, który zaowocuje nam w przyszłości.

Legitymacje prasowe będą wydawane i wysłane w tym i przyszłym tygodniu. Większość zostanie wysłana pocztą.

Patroni medialni w dniu startu to tak jak wspomniałem wielkie portale internetowe do których dołączy jeszcze Centrum Gry Menager to ponad 5000 unikanych wejść dziennie. Na tej witrynie nasza reklama będzie cały czas.

Tak więc ruszamy dalej do pracy. Liczymy na Was! Musimy dać radę, a zobaczycie, że nam się to opłaci!

Nie należy tworzyć skromnych planów. Nie ma w nich magii zdolnej poruszać serca !

Offline

 

#2 2008-11-29 11:05:40

Yennfri

Nowy użytkownik

6077366
Skąd: My head ;) Warszawa
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Start?!

To czekanie się opłaci, wierzę i wiem to Damy radę!


"Ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem
Jedna mówi chce stąd wyjść druga mówi ja zostaje"

Offline

 

#3 2008-11-29 11:53:11

Cinol

Użytkownik

1223859
Skąd: Wasilków/Białystok
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Start?!

ten serwis randkowy to nie podoba mi sie o_O a tak to git:D

Offline

 

#4 2008-11-29 12:20:36

uzumaki

Użytkownik

4264223
Skąd: strzyżów/warszawa
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 27
Punktów :   

Re: Start?!

randki mga byc przyjalem do wiadomosci i niech gra muzyka i gaz do dechy

Offline

 

#5 2008-11-29 12:23:02

Dawid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 1401
Punktów :   

Re: Start?!

uzumaki napisał:

randki mga byc przyjalem do wiadomosci i niech gra muzyka i gaz do dechy

Moto myszy z Marsa:)

Offline

 

#6 2008-11-30 08:50:57

Phantom

Nowy użytkownik

5477037
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 1

Re: Start?!

Dawid napisał:

uzumaki napisał:

randki mga byc przyjalem do wiadomosci i niech gra muzyka i gaz do dechy

Moto myszy z Marsa:)

Dawid n. zna wszytskie bajki


Kici kici miał, kici kici miał, będe ogniem ział...

Offline

 

#7 2008-11-30 09:33:15

Dawid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 1401
Punktów :   

Re: Start?!

Powiedział to ten, który cały dzień CN ogląda:D;P

Offline

 

#8 2008-11-30 13:29:14

Saint Benji

Nowy użytkownik

3830764
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Start?!

Randki mogą być, może w końcu kogoś znajdę, błehehehehe.

Offline

 

#9 2008-12-01 19:08:09

Sieter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Start?!

Ja jestem wolny! Ja! =]

Ale tylko w weekendy =[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl